Formularz został wyłączony!
Minął termin przewidziany przez organizatora - 2017/06/30 23:59:00
Kliknij tutaj aby dodać zgłoszenie jako administrator.
Sprawdź:
Formularz stworzony za pomocą strony www.zgloszenia24.pl
Sprawdź nową wersję!
Od przygody do pasji - specjalnościowy konkurs programowy (Edycja 2017)

Druhno Drużynowa,
Druhu Drużynowy,

Zapraszamy Ciebie i Twoją drużynę do udziału w 3. edycji wakacyjnego konkursu programowego "Od przygody do pasji". Ta propozycja jest jednym z elementów Programu "5żywioł", którego celem jest popularyzacja wykorzystania specjalności harcerskich w programach pracy drużyn naszej Chorągwi.

Hasłem "Od przygody do pasji" od trzech lat staramy się ośmielać Drużynowych do próbowania nowych działań programowych. Zwłaszcza zaś do tych dyscyplin, za którymi stoją specjaliści - ludzie, których profesjonalizm pozwala w pełni wykorzystać potencjał wybranego działania. Takie są harcerskie specjalności! Czasem bardzo wąskie, a czasem dość szerokie dziedziny zainteresowań, a jednocześnie obszary specjalizacji. W specjalnościach znajdziecie dużo programowej różnorodności, która może głęboko inspirować w zależności od indywidualnych preferencji i zainteresowań Waszych podopiecznych.

W tym roku pula nagród to przynajmniej 2000 zł (co rok zwiekszamy ją o 500 zł). Przypominamy, że w tym konkursie otrzymujecie środki finansowe na zakup sprzętu specjalnościowego. Na podstawie raportów, jury stworzy punktową klasyfikację i zdecyduje, które drużyny otrzymają nagrody finansowe i  w jakiej kwocie.Tradycyjnie pierwsze miejsce dostepne jest dla drużyn, które podczas Mixera2017 zdobyły KOD DOSTĘPU. Pozostałe drużyny mogą liczyć na kolejne miejsca na podium.

Czuwaj!

5zywioł@stoleczna.zhp.pl

Informacje i Pomoc
Do zakończenia zgłoszeń pozostało:
Zakończony
Wysłanych zgłoszeń: 0
Liczba zgłoszeń nielimitowana
Termin automatycznego zamknięcia formularza: 2017-06-30 23:59
Automatyczna wiadomość - po oddaniu zgłoszenia otrzymasz automatyczną wiadomość
Edycja zgłoszenia
- do czasu zakończenia zgłoszeń możesz edytować następujące pola:
Imię osoby zgłaszającej , Nazwisko osoby zgłaszającej ,